زخم بازار تنظیم یارانه کشاورزی ماه رمضان

زخم: بازار تنظیم یارانه کشاورزی ماه رمضان خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات توضیح شرکت لیگ راجع به بازی‌های هفته پنجم

مسئول برگزاری رقابت‌های لیگ در رابطه با وقت بازی‌های هفته پنجم که مورد اعتراض بعضی مربیان لیگ‌برتری بوده به ارائه توضیحاتی پرداخته است.

توضیح شرکت لیگ راجع به بازی‌های هفته پنجم

توضیح شرکت لیگ راجع به بازی های هفته پنجم

عبارات مهم : بازیکن

مسئول برگزاری مسابقه های لیگ در رابطه با وقت بازی های هفته پنجم که مورد اعتراض بعضی مربیان لیگ برتری بوده به ارائه توضیحاتی پرداخته است.

به گزارش ورزش سه ؛ در حالی که به علت تشکیل اردوی تیم ملی، وقت اجرای بازی های هفته پنجم، روز سه شنبه تعیین شده است است بعضی مربیان لیگ برتری نسبت به وقت بازی تیم خود معترض شده است و اعتقاد بودند به علت عدم حضور بازیکن در تیم ملی لزومی به برگزاری بازی در روز سه شنبه وجود ندارد.

توضیح شرکت لیگ راجع به بازی‌های هفته پنجم

سعید فتاحی، مسئول برگزاری مسابقه های لیگ در این رابطه به ارائه توضیحاتی پرداخت، او در این باره گفت: متاسفانه بعضی دوستان دقتی در برنامه هایی که ما به کلوب ها می دهیم ندارند و سپس بدون علت معترض می شوند، ما پیش از این نیز برنامه ای به کلوب ها داده بودیم و در آن عنوان کرده بودیم بعد از اعلام اسامی بازیکنان تیم، تیم هایی که بازیکن ملی دارند روزهای پنجشنبه و جمعه به میدان می روند و تنها تیم هایی که بازیکن ملی ندارند در همان روز سه شنبه به بازی می پردازند.

او ادامه داد: در حال حاضر نیز منتظر اعلام اسامی تیم ملی هستیم تا برنامه مهم بازی های هفته پنجم را اعلام کنیم و به این ترتیب تیم هایی که بازیکن در تیم ملی ندارند طبق همان برنامه اولیه در روز سه شنبه به بازی می پردازند، ای کاش دوستانی که معترض می شوند در ابتدا برنامه هایی که ما تحویل کلوب ها داده بودیم را با دقت مطالعه می کردند.

مسئول برگزاری رقابت‌های لیگ در رابطه با وقت بازی‌های هفته پنجم که مورد اعتراض بعضی مربیان لیگ‌برتری بوده به ارائه توضیحاتی پرداخته است.

واژه های کلیدی: بازیکن | برنامه | برگزاری | بازیکنان | اسامی تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz