زخم بازار تنظیم یارانه کشاورزی ماه رمضان

زخم: بازار تنظیم یارانه کشاورزی ماه رمضان خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مسلمان و وقت طلایی جهت بازگشت به ترکیب مهم

به گزارش خبرآنلاین؛ پرسپولیس ستاره ای دارد که این فصل هر لحظه خارج از آزادی به عالی ترین شکل بازی را جهت سرخ پوشان درآورده. این ستاره کسی نیست جز محسن مسلمان.

مسلمان و وقت طلایی جهت بازگشت به ترکیب مهم

مسلمان و وقت طلایی جهت بازگشت به ترکیب اصلی

عبارات مهم : ستاره

پرسپولیس امروز مهمان تیم پارس جنوبی جم هست.

به گزارش خبرآنلاین؛ پرسپولیس ستاره ای دارد که این فصل هر لحظه خارج از آزادی به عالی ترین شکل بازی را جهت سرخ پوشان درآورده. این ستاره کسی نیست جز محسن مسلمان. آخرین بازی مسلمان در ترکیب مهم پرسپولیس، جهت قرمزها بسیار خوش یمن بود. تیم برانکو در اهواز، سه گل به استقلال خوزستان زد. سه گلی که از برکت پاس های مسلمان حاصل شد.

مسلمان و وقت طلایی جهت بازگشت به ترکیب مهم

پیش از آن هم مسلمان در بازی های خارج از منزل لیگ با گسترش و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران پاس گل داده بود و در لیگ قهرمانان آسیا هم بازی خارج از منزل با الاهلی پاس گل اول تیمش را فرستاد. ولی روزهای خوب مسلمان در ترکیب پرسپولیس با نمایش های امیدوار کننده بشار رسن به آخر رسید تا مهندس پرسپولیسی ها چند هفته ای از ترکیب تیم دور باشد.

حالا دوباره شانس به مسلمان رو آورده. بشار رسن، در بازی قبل برابر پدیده مصدوم شد و شرایط بازی برابر پارس جنوبی را ندارد. فرشاد احمدزاده هم هنوز آمادگی مورد نیاز را پیدا نکرده و استفاده از مسلمان، تنها گزینه برانکو جهت بازی برابر صدرنشین خطرناک لیگ برتر خواهد بود. مسلمان بعدازظهر شنبه در جم این وقت را دارد تا به ترکیب مهم پرسپولیس برگردد و دیگر از آن بیرون نرود

به گزارش خبرآنلاین؛ پرسپولیس ستاره ای دارد که این فصل هر لحظه خارج از آزادی به عالی ترین شکل بازی را جهت سرخ پوشان درآورده. این ستاره کسی نیست جز محسن مسلمان.

رسن با وجود نمایش قابل قبول در بازی های گذشته، هیچ پاس گلی نداده و یک پاس طلایی از مسلمان، می تواند دوباره اوضاع را به نفع او عوض کند. مسلمان می تواند امروز یک بار دیگر ثابت کند که هنوز خلاق ترین هافبک پرسپولیس است و برانکو چاره ای جز حساب کردن روی او ندارد.

مسلمانی که علی رغم سه هفته نیمکت نشینی هنوز عالی ترین پاسور لیگ هفدهم است.

واژه های کلیدی: ستاره | نمایش | برانکو | پرسپولیس | پرسپولیس | محسن مسلمان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz