زخم بازار تنظیم یارانه کشاورزی ماه رمضان

زخم: بازار تنظیم یارانه کشاورزی ماه رمضان خبر اقتصادی

گت بلاگز اقتصادی عرضه مرغ یارانه‌ای درآستانه ماه رمضان

معاون امور دام وزارت کشاورزی خبر از عرضه گوشت مرغ با قیمت 5 هزار و 700 تومان در آستانه ماه مبارک رمضان داد.

عرضه مرغ یارانه‌ای درآستانه ماه رمضان

معاون امور دام وزارت کشاورزی خبر از عرضه گوشت مرغ با قیمت 5 هزار و 700 تومان در آستانه ماه مبارک رمضان داد.

ذخیره‌سازی گوشت مرغ به اندازه‌ی نیاز بازار

حسن رکنی در برنامه روی خط خبر در خصوص اوضاع ذخیره سازی و عرضه گوشت مرغ در ماه رمضان اظهار کرد: عرضه مرغ منجمد جهت تنظیم بازار در آستانه ماه رمضان با قیمت‌های مصوب انجام خواهد شد. وی افزود: دولت جهت عرضه مرغ در ماه رمضان یارانه درنظر گرفته است و با این وجود هرکیلو مرغ تنظیم بازاری با قیمت 5 هزار و 300 تومان در سردخانه عرضه می‌شود و با قیمت 5 هزار و 700 تومان به دست مصرف کننده می‌رسد.
معاون امور دام وزارت کشاورزی با بیان اینکه یارانه درنضرگرفته شده است از سوی دولت جهت هرکیلو مرغ هزار و 400 تا هزار و 500 تومان خواهد بود گفت: با درنظر گرفتن یارانه، مرغ با قیمت مناسب به دست مصرف کننده خواهد رسید و جهت تامین نیاز بازار مشکلی وجود نخواهد داشت.
رکنی در ادامه افزود: به واسطه آمادگی مورد نیاز جهت عرضه گوشت مرغ در ماه رمضان و ذخیره سازی کافی، هیچ محدودیتی جهت عرضه و توزیع مرغ در استان‌های متفاوت نخواهیم داشت.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر گلایه مرغ‌‌داران از قیمت جوجه یک روزه خاطرنشان کرد: مذاکراتی با شرکت‌های شخصی صورت گرفته تا پرسشها در تنظیم قیمت جوجه ی روزه برطرف شود و شرایط مناسب جهت تولیدکننده را فراهم کند.
معاون امور دام وزارت کشاورزی در انتها به بحث نهاده‌ها اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در تامین نهاده‌ها دغدغه‌ای وجود ندارد و در تامین نیاز بازار مشکلی نخواهیم داشت.
منبع: میزان

واژه های کلیدی: بازار | تنظیم | یارانه | کشاورزی | ماه رمضان | خبر | اقتصادی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz